Розділи сайту
Останні новини

Талановиті декламатори Восьмого ліцею сьогодні прийняли участь у конкурсі "Все буде Україна", який проходив за підтримки Вінницької міської ради. В нелегкій боротьбі Альбіна Крива отримала диплом за зайняте ІІІ місце. Хто ще приймав участь у конкурсі, читайте розлогіше всередині...




Восьмий знову став майданчиком для формування усвідомленого вибору майбутньої професії! Цього разу, спільно із факультетом "Права, публічного управління і менеджменту" ВДПУ ім. М. Коцюбинського було організовано надзвичайно цікаву і корисну профорієнтаційну подію! Викладачі і ліцеїсти говорили не лише про умови вступу та особливості навчання, а й про реальні перспективи, які відкриває правова освіта. Обговорювали переваги, що їх отримують студенти, обираючи шлях управлінця чи юриста. Особливо вразили міні воркшопи - інтерактивні майстерки, які імітували прикладні ситуації, з якими стикаються фахівці в реальному житті.
Важкі часи народжують сильних людей... Ліцеїсти Восьмого, уже другий рік поспіль, ініціюють благодійну акцію "Старим іграшкам - нове життя!" Ця ініціатива - не просто про речі. Це про тепло, турботу та підтримку для тих, хто змушений був покинути рідний дім, рятуючись від війни. Зібрані іграшки стануть джерелом ресурсу, рівноваги й емоційної підтримки для дітей, підлітків і навіть дорослих, які пережили вимушене переселення

Профорієнтаційний тиждень у Восьмому продовжився цікавинкамм від ВСП "Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ" – це була не просто розмова про вступ! Це була подія, яка надихнула! Наші ліцеїсти і ліцеїстки отримали не лише цінну та актуальну інформацію про правила вступу й навчання у коледжі, але й стали учасниками пізнавальних, а головне корисних, майстерок.




Тиждень профорієнтації під гаслом "#Хочу!#Можу!#Буду!"- емоційно, пізнавально, захопливо! Давня дружба між "Вінницьким ліцеєм № 8" та ВТЕІ ДТЕУ , яка офіційно закріплена меморандумом про співпрацю, знову принесла яскраві плоди! Цього разу в ліцеї відбувся надзвичайно динамічний профорієнтаційний захід у форматі захопливої гри «Впізнай бренд». У змаганні взяли участь чотири команди. Перемогу та подарунки здобула команда «Випускнички»!

Вітаємо всіх учасників та переможців інтелектуального конкурсу «Брейн Ринг 2025 — Весняна сесія», які впевнено продемонстрували свої знання та кмітливість! Серед найкращих — і наші неперевершені ліцеїсти з 1-Б класу Ліцею №8, які гідно представили свій клас. Переможці отримали дипломи І, ІІ та ІІІ ступеня, а усі інші учасники — електронні грамоти за участь.

Підведені підсумки весняної сесії Всеукраїнського освітнього конкурсу “Олімпіс 2025”, яка об’єднала майже 12 тисяч учнів з усіх куточків країни! Серед переможців — і наші ліцеїсти з 1-Б класу Ліцею №8! Юні першокласники гідно представили свій клас і здобули високі результати: дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів. Ми пишаємось кожним із вас! Бажаємо нових звершень, перемог і ніколи не зупинятися на досягнутому! Разом — до знань!

У березні 2025 року відбувся V Всеукраїнський інтернет-флешмоб «Ми нащадки Кобзаря», присвячений 211-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка та 185-й річниці виходу першого видання його «Кобзаря». Захід організовано з метою вшанування пам’яті Великого Кобзаря та популяризації його творчості серед українців різного віку. Ліцеїсти Восьмого, учні 1-Б класу долучилися до цього важливого заходу, щоб вшанувати пам’ять Тараса Шевченка разом.
3-А клас на чолі з класним керівником Юлією Українець долучився до міського конкурсу «PROact — захист колективних робіт мовно-літературної освітньої галузі /українська мова/» під гаслом «Ця мова може світ зачарувати…» Діти вирушили в захопливу мовну експедицію, щоб виявити русизми, які потай проникли в наше повсякденне мовлення та віднайти їм милозвучну українську альтернативу.

Учні нашого ліцею долучилися до конкурсу малюнків «Автомобіль твоєї мрії», що проводила компанія "Тойота-Україна". Ярошевський Назар, учень 2-А класу, приніс нагороду! Його робота стала переможцем глядацьких симпатій!!! Пишаємось і бажаємо наступних перемог!!!

Благодійний івент із вайбом 90-х... Останній день першого післяканікулярного тижня запам'ятався родині Восьмого знайомством із цілою епохою періоду 90-х, які стали початком незалежності України. Це справжній мікс свободи, хаосу, експериментів і наївного драйву, коли країна ще тільки намацувала свою ідентичність, а молодь жадібно хапала все нове: стиль, музику, телевізійні формати, косметику, техніку. Під хіти, які народилися на "Території "А" ліцеїсти і ліцеїстки Восьмого робили світлини, тішилися фантикам із культової гумки "Love is..." та смакували автентичні смаколики... А для учительства і батьківства день став по-справжньому ностальгійним.

Учні 4-А класу сьогодні на уроці СЕЕН вивчали людські потреби : жити, навчатися, бути щасливими, а також знайомилися зі спільними потребами. Зрозуміли, що всі люди мають потреби і що чимало з них є спільними для багатьох людей, є важливою передмовою для виховання емпатіі та співпереживання до себе й інших людей.

Соціально емоційне та етичне навчання у Восьмому. Продовжуємо впроваджувати СЕЕН у Восьмому на рівні батьківства. Директорка Наталія ПІДЛіСНА зазначила важливі аспекти розвитку мʼяких навичок серед учнівства. Зокрема продемонструвала матрицю СЕЕН. Психологиня Оксана Рябоконь провела ділову групу «Навчання з елементами СЕЕН користь, дія, розуміння». Разом з батьками поринули у світ ментального здоровʼя. Пізнали поняття залученості та співпереживання. Опрацювали техніки миттєвої допомоги. Корисно провели час. Дякуємо усім учасникам за активну участь та злагоджену роботу.
З протоколом вибору підручників можна ознайомитися.
Порядок прийому дітей та учнів до закладу
І. Зарахування здобувачів освіти до початкової школи
1. Заява про зарахування дитини до першого класу закладу освіти подається до закладу одним з батьків дитини особисто до 31 травня. До заяви додаються:
1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа);
2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації N 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду", затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року N 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за N 794/18089;
У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви про зарахування може бути пред'явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.
Впродовж 01 - 15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня на вільні місця.
Присутність дитини під час подання заяви про зарахування, жеребкування або її зарахування не є обов'язковою.
До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.
2. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв про зарахування не перевищує загальної кількості місць у першому (перших) класі (класах), не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей.
Список зарахованих учнів із зазначенням їх прізвищ оприлюднюється виключно в закладі освіти.
Інформація про наявність вільних місць оприлюднюється на сайті закладу.
3. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв про зарахування перевищує загальну кількість місць у першому (перших) класі (класах), зарахування дітей відбувається за такими правилами:
1) до 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у закладі, чи дітьми працівників закладу;
2) до 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування закладу, за результатами жеребкування;
3) до 15 червня включно зараховуються на вільні місця та за умови утворення окремого (окремих) класу (класів) також і ті діти, які не проживають на території обслуговування закладу, але мають бажання здобувати освіту за освітньою програмою, що використовується закладом освіти та затверджена Державною службою якості освіти України. У разі якщо кількість поданих заяв перевищує загальну кількість місць у такому класі(класах), зарахування дітей відбувається за результатами жеребкування.
Діти зараховуються на вільні місця до закладу освіти за умови подання до 15 червня необхідних документів. Якщо заклад освіти, до якого дитина може бути зарахована на вільне місце, і заклад освіти, на території обслуговування якого проживає ця дитина, розташовані в межах одного населеного пункту, до необхідних документів додається також довідка закладу освіти, на території обслуговування якого проживає дитина, про її відрахування з цього закладу чи незарахування до нього. Така довідка має бути видана закладом освіти, на території якого проживає ця дитина, впродовж одного робочого дня з дати звернення одного з батьків дитини.
4. Впродовж двох робочих днів з дня зарахування дітей освіти оприлюднює з дотриманням Закону України "Про захист персональних даних" на інформаційному стенді закладу освіти, а також на офіційному веб-сайті закладу освіти:
- список зарахованих учнів із зазначенням лише їх прізвищ;
- оголошення про дату, час, місце і спосіб проведення жеребкування;
- інформацію про кількість вільних місць і прізвища дітей, які претендують на вільні місця;
- наказ керівника закладу освіти про утворення конкурсної комісії у складі 3 осіб для проведення жеребкування.
5. Після 15 червня зарахування на вільні місця відбувається у такому порядку:
- до початку навчального року - діти, які мають право на першочергове зарахування; впродовж навчального року - у порядку надходження заяв про зарахування.
6. Зарахування дітей до 2 - 4 класів початкової школи відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв про зарахування.
ІІ. Зарахування здобувачів освіти до 5-11-х класів закладу
Як правило, зарахування дітей до перевідних класів здійснюється за умови переводу дитини з одного навчального закладу до іншого.
Підставою для зарахування дитини є:
- заява одного з батьків або особи, які їх замінюють,
- копія свідоцтва про народження дитини,
- медична довідка встановленого зразка (ФОРМА № 086-1/0, затверджена наказом МОЗ від 16.08.2010 № 682, зі змінами, внесеними наказом МОЗ від 23.05.2012 № 382).
- особова справа дитини.
ІІІ. Зарахування здобувачів освіти до 10-11-х класів закладу
Підставою для зарахування дитини є:
- заява одного з батьків або особи, які їх замінюють,
- копія свідоцтва про народження дитини,
- медична довідка встановленого зразка (ФОРМА № 086-1/0, затверджена наказом МОЗ від 16.08.2010 № 682, зі змінами, внесеними наказом МОЗ від 23.05.2012 № 382).
- особова справа дитини,
- свідоцтво про базову освіту та додаток до нього (для учнів 10-11-х класів).